MängudeÖÖ Meistrikad turniir

MängudeÖÖ Meistrikad turniir

19:00 - 23:00 @ O'Learys

Esimene korrus
O'Learys
1

Millal: 19:00 - 23:00

O’Learys esitab sulle väljakutse! Tule ja võta osa MängudeÖÖ Meistrikatest ning võida. Peksa poksikotti, mängi piljardit, viska korvpalli rõngasse ning sõida rallit - kõike selle nimel, et saada parimaks! Võitjad selguvad nii individuaalsetel aladel kui ka üleüldises arvestuses.

22:00 - 23:00

Poksikott - Mängu eesmärk on lüüa poksikotti võimalikult tugevalt. Iga võistleja saab endale 3 katset, üritamaks saavutada võimalikult suur skoor.

23:00 - 00:00

Sopsuvisked - Iga võistleja saab 1 mängu. Mängu eesmärk on visata palle võimalikult kiiresti korvi. Üks mäng koosneb 4st voorust. Voorud kestavad 40 sekundit ning nende vahel on 10 sekundit pausi. Vooru esimese 30 sekundi jooksul annab tabamus mängijale 2 punkti, vooru viimase 10 sekundi jooksul annab tabamus mängijale 3 punkti.

00:00 - 01:00

Ovartake/ralli - Iga võistleja saab 1 sõidu (time trial, Ford GT, rada 1). Mängu eesmärk on rada läbida võimalikult kiiresti. Maksimaalne aeg rajaläbimiseks on 2 minutit ja 10 sekundit. Juhul, kui selle ajaga rada ei suuda läbida, läheb mängijale kirja karistusena aeg 3 minutit. Sõidetakse automaatkäigukastiga, istme paremal eesmisel küljel on kang, millega saab istme kaugust reguleerida. Autol on turbo. Vajutades turbo nuppu ühe korra, sõidab auto kiiremini (kasutuskorrad on limiteerutd, näete enda turbo jääki ekraanil kollasel näidikul). Autol on ka superturbo. Vajutades turbo nuppu kaks korda järjest, käivitub superturbo. Superturbot saab kasutada ühe sõidu jooksul kaks korda.

01:00 - 02:00

Piljard - Mängu eesmärk on lüüa 10 löögiga sisse võimalikult palju palle.

Arvutitark
Logitech
PlayStation Eesti
GameDev Estonia
Placeholder Games
Estookin
lasn.digital
Level1.ee
O'Learys
IGDA Estonia
BRAIN GAMES