Dungeons & Dragons showmäng

Dungeons & Dragons showmäng

20:00 - 23:00 @ 2. Saku saal

Teine korrus
2. Saku saal
2

Millal: 20:00 - 23:00

Kellega:

Möödunud aastal astus MängudeÖÖl KVEST lavale Eestis esmakordse Dungeons & Dragonsi lavamänguga. Ka see aasta on pealtvaatajad oodatud kaasa elama uuele seigale ning kogema sootuks teistsugust mänguelamust. Nii kogenud D&D mängurid kui ka ilma igasuguse kokkupuuteta huvilised on oodatud "Mantabori Legendi" nimelisele seiklust ja sekeldust tunnistama.

Osalejad:

Rauno Meronen - Rauno on näitleja improteatris Ruutu10. Seal ta esineb, õpetab ja koolitab. Eelmisel Mängude ööl sai alguse tema DnD hobi ning sellest hetkest jäid videomängud unustuste hõlma. Lisaks osaleb ta kord aastas Põhjala Pööripäeva larbil ning kasutab võimalust seda siin tekstis promoda, kuigi peaks promoma hoopis oma teatrit Ruutu10.

Siret Tuula - Siret on oskuslik rööprähkleja, kelle ellu kuulub samaaegselt muusika, näitlemine, filmide ja multifilmide dublaaž ning tõlkimine, ühe IT-maja projektijuhtimine ja ürituste produktsioon. Ilusa ilmaga armastab kulgeda oma Harleyga ja loopida kettaid korvi suunas. Külma ilmaga käib ujumas. Mänguriaeg jääb pigem keskkooli aga lauamänguõhtud ja Solitaire panevad siiani silma särama.

Ann Vaida - Ann on koomik, kes päevasel ajal töötab kommunikatsioonis ja vabal ajal vaatab Netflixis pigem sama sarja kümnendat korda kui valib midagi uut ja põnevat. Ta on töötanud meelelahutusajakirjanikuna, tuurigiidina ja võib-olla kuskil kunagi veel.

Märt Koik - Märt on näitleja, kes ei karda oma arvamust avalikult välja öelda. Isegi mitte seda arvamust, et Minecraft on üks parimaid mänge, mis eales tehtud on.

Holger Mets - mängujuht

Arvutitark
Logitech
PlayStation Eesti
GameDev Estonia
Placeholder Games
Estookin
lasn.digital
Level1.ee
O'Learys
IGDA Estonia
BRAIN GAMES