MängudeÖÖ

10. NOVEMBER 2018 // APOLLO KINO SOLARIS

Uksed avatakse 21:00 // Vanusepiirang 16+

MängudeÖÖ on Eesti suurim videomängudele ja virtuaalsusele pühendatud üritustesari, mis toob külastajateni uusimad konsooli-, arvuti- ja mobiilimängud ning adrenaliinirohked võistlused suurtel kinoekraanidel. MängudeÖÖl pööratakse erilist tähelepanu ka neile, kes ei ole veel leidnud oma kohta mängumaailmas, pakkudes sõbralikku, avatud ja meelelahutuslikku võimalust tutvuda mängukultuuriga.

Ajakava

Kava

Aeg Pealkiri
21:15 Avamine
21:30 Fortnite SOLO turniiri algus
21:30 FIFA19 turniiri algus
21:30 SoulCalibur VI turniiri algus
21:30 Kivi-paber-käärid turniiri algus
21:30 Hearthstone turniiri algus
21:30 NBA Playgrounds 2 turniiri algus
00:00 Cosplay

Loengusaal

Aeg Pealkiri
21:30 - 22:30 e-spordi paneelarutelu “Kas e-sport on päris sport?”
22:30 - 23:15 Edvin Aedma ja Shortest Trip
23:15 - 00:15 Virtuaalreaalsus – midagi enamat kui kitš
00:15 - 01:00 Karl-Erik Saks: Mängukontroller: Mängudega suhtlemise vahend
01:00 - 01:45 Lauri Kubre: Kuidas õudusmängude ehmatused poevad meile naha alla

Turniirid

Õhtune klassikaline MängudeÖÖ toob tagasi selle videomängupeo meeleolu, mille poolest üritus juba pikalt tuntud on! Laheda õhtu käigus lükatakse käima turniirid mängudes Fortnite Battle Royale (soolo), FIFA 19, SoulCalibur 6 ning hullumeelne heitlus klassikalises kivi-paber-käärides!

Fortnite Battle Royale Soolo

„Mõtle, kui lahe oleks, kui keegi korraldaks ühe tuusa Fortnite Battle Royale turniiri“, mõtles kohalik mängukommuun. „Kuule, see pole üldse halb idee!“ Mõtles MängudeÖÖ korraldustiim. Nii otsustasimegi, et sügisel korraldame võistluse justnimelt selles mängus.

Kui on keegi, kellele saab alati kindel olla, on selleks sina ise! ÖÖsel teeme selgeks, milline üksik hunt suudab kõige paremini külma närvi säilitada ning Victory Royale’i koju tuua!

Loe Reegleid & Registreeri

FIFA 19 turniir

11 meest virtuaalsel väljakul, 1 mees puldi taga!

MängudeÖÖ on juba pikalt olnud kohaks, kus kohalikud pallivõlurid teevad selgeks, et kes neist mängleva kerglusega Imbrahimovici kombel nahkkeraga käärlöögi abil võrku ahistavad ning kes peavad Suareze kombel kõigest tiimikaaslaseid järama.

Nii ka seekord, sest FIFA 19 ootab uhiuut tšempionit!

Loe Reegleid & Registreeri

SoulCalibur VI

Nõidur Geralt… ja siis kõik teised, klassikalisemad kaklusmängu SoulCalibur tegelased ootavad korralikku keretäit ning just sina oled see, kes seda teha võiks!

Sügisese MängudeÖÖ kaklusmängusaalis pannakse keerlema just tolle värskelt ilmunud peksusimulaatori plaadid ning tehakse selgeks, kes on Maarjamaa osavaim mõõgavõitleja ning teravaima odaga madistaja.

Tule ja päästa enda vastase hing, lüües ta virtuaalsed silmaalused siniseks ning just sind võidakse kroonida MängudeÖÖ esimeseks SoulCalibur VI tšempioniks!

Kivi-paber-käärid turniir

Olgem ausad - MängudeÖÖl on neid videomänge vahel nii palju, et tahaks end hetkeks lõdvaks lasta. Puldi kahe käega hoidmine ja ekraani ees silmade pinges hoidmine ei ole ikkagi lihtne töö. Pole hullu, meil on lahendus!

Tule meie videomänguvabasse saali, et võtta osa klassikalisest kivi-paber-käärid turniirist! Ei mingeid pulte, ei mingeid ekraane - ainult sina ja su käed!

MÖÖ mitmevõistlus

Hei, küberatleet…?

Pane kokku kuni 5-liikmeline võistkond, tule ja pane enda oskused proovile ning just sinust ja su sõpradest võivadki saada MängudeÖÖ Mitmevõistluse esimesed tšempionid! Reeglid on lihtsad - meie viskame teile hambusse 5 erinevat saladuslikku videomängu ning teie peate saavutama neis võimalikult hea tulemuse. Selle põhjal jagame välja punkte ning ürituse lõpus liidame need kokku, et selgeks teha, kes on kõige osavam!

Au ja kuulsus ootavad!

NBA Playgrounds 2

Said PÄEVal “päris” virtuaalkossus pähe? Tule õhtul tagasi ning võta osa MängudeÖÖ NBA Playgrounds 2 turniirist! Ääretult lõbus 2v2 tänavakoss heidab õlgadelt juhiste raske koormuse. Näita oma rivaalile koht kätte, sest sellel palliplatsil puuduvad reeglid!

Hearthstone

Närvikõdi tekitavad matšid. Pingelised vastasseisud. Hearthstone - võistlus, kus võib kõike juhtuda - teeb MängudeÖÖl oma tagasituleku. Tule, pane oma parimad kaardid lauale ning parima tiitel võib olla sinu!

Mäng & Häng

Alati ei pea kiirustama, et turniirist osa võtta! Vahel võib aja maha võtta, istuda ning nautida kas kõige uuemaid videomänge, mis parasjagu poodidesse jõudnud… või vaadata minevikku ja seigelda retromaailmas. Lisaks on üritusel proovitavad veel virtuaalreaalsus, müügil igasugust ägedat nänni ning palju muud lõbusat!

Loengusaal

MängudeÖÖ loengusaali õhtune programm keskendub Eesti videomängumaastikkule ja seda nii mitmeski mõttes. Õhtut alustab paneelareutelu e-spordi kui tõsiseltvõetava spordivaldkonna üle, kus diskuteerivad e-sportlane ja Eesti Olümpiakomitee esindaja. Lisaks sellele toome teieni veel ühe paneelarutelu virtuaalreaalsuse olemuse kohta. Edvin Aedma tutvustab oma auhindu pälvinud mängu “Shortest Trip to Earth”, Karl-Erik Saks räägib mängukontrollerist kui mängudega suhestumise vahendist, ning Lauri Kubre vaatab, kuidas õudusmängud meile naha alla poevad.

Cosplay

Laena vanaemalt nõela ja niiti, ülekiirenda enda õmblusmasina mootor ning jäta kangapoodi alles vaid see kole riie, millest tädi endale kardinad tegi - MängudeÖÖ cosplay võistlus tuleb taas ning ootab, et ka Sina enda ägeda kostüümiga kohale tuleksid!

Registreeri hiljemalt 09.11.2018

Virtuaalreaalsus

See poleks MängudeÖÖ, kui me ei võimaldaks sul mõneks hetkeks ürituse nelja seina vahelt virtuaalreaalsusesse põgeneda. Kohal on kõikvõimalikud erinevad vidinad, mis lubavad sul kas kahes maailmas korraga joosta või näiteks fiktiivsete mõõkadega muusikat pooleks lõigata!

Retroala

Mäletad aega, kui pultidel olid veel juhtmed ning videomängude graafika ei ajanud juuksekarva lõhki? Retroalas meenutame just seda, kaaslaseks tegelased, kes kasvatasid meid tihtilugu rohkem kui meie oma vanemad.

Partnerid