MängudeÖÖ

10. NOVEMBER 2018 // APOLLO KINO SOLARIS

Uksed avatakse 13:00-18:00 // Vanusepiiranguta

MängudeÖÖ on Eesti suurim videomängudele ja virtuaalsusele pühendatud üritustesari, mis toob külastajateni uusimad konsooli-, arvuti- ja mobiilimängud ning adrenaliinirohked võistlused suurtel kinoekraanidel. MängudeÖÖl pööratakse erilist tähelepanu ka neile, kes ei ole veel leidnud oma kohta mängumaailmas, pakkudes sõbralikku, avatud ja meelelahutuslikku võimalust tutvuda mängukultuuriga.

Mis on defineerinud MängudeÖÖd juba üsna pikalt? Jah, see toimub öösel ning sel on vanusepiirang. Aga mis oleks kui... see toimuks ka PÄEVal ja oleks avatud KÕIGILE, sõltumata nende vanusest?

Esmakordselt MängudeÖÖ ajaloos avame kinosaalide uksed juba päise päeva ajal ning kutsume mängima kõik need, kes seni ukse taha on pidanud jääma! Oled noorem kui 16? Tule kohale? Oled harjunud vara magama minema? MängudePÄEV on just sulle! Jõudsid varajase bussiga pealinna ning sul pole ÖÖ tulekuni midagi teha? See probleem lahenes just iseenesest!

Pakkumaks unustamatut mängumöllu, korraldame päeval turniire mängudes Fortnite Battle Royale (duo), NBA 2K19, Nidhogg II ja paljud teised. Lisaks on ohtralt kõrvaltegevusi, mida ühes sõprade ja/või kaasa tulnud vanematega nautida.

Indrek Pajuste

Ajakava

Kava

Aeg Pealkiri
13:15 Avamine
13:30 Fortnite DUO turniiri algus
13:30 Marvel vs Capcom Infinite turniiri algus
13:30 Nidhogg II turniiri algus
13:30 Arms turniiri algus
15:00 Cosplay

Loengusaal

Aeg Pealkiri
13:30 - 15:00 Arvutitark: Kuidas ehitada mänguriarvuti?
15:15 - 16:15 Zone.ee: Kuidas kasvada häkkeriks?
16:30 - 18:00 Kuidas saada Eestis mängutegijaks?

Speedrun

Aeg Pealkiri
13:30 Sissejuhatus
13:45 The Saboteur, Beyond Oasis
14:50 Half-Life
15:45 The Messenger
16:30 Shadow of Colossus

Turniirid

Fortnite Battle Royale Duo

„Mõtle, kui lahe oleks, kui keegi korraldaks ühe tuusa Fortnite Battle Royale turniiri“, mõtles kohalik mängukommuun. „Kuule, see pole üldse halb idee!“ Mõtles MängudeÖÖ korraldustiim. Nii otsustasimegi, et sügisel korraldame võistluse justnimelt selles mängus.

Kaks pead on ikka kaks pead, seega haara sõber kaasa, sest PÄEVal teeme selgeks, kes on kõige pädevam duo ning kelle taskusse see Victory Royale kukub.

Loe Reegleid & Registreeri

NBA 2K19 turniir

11 meest virtuaalsel väljakul, 1 mees puldi taga!

Muljet avaldav nagu Golden State Warriorsi ülemvõim! Meeltlahutav nagu LaVar Balli vembutamised! Värskendav nagu näha LeBron Jamesi Lakersi särgis!

Just niimoodi saab kirjeldada MängudeÖÖ:PÄEV 1v1 turniiri kossumängus NBA 2K19! Tule, pane virtuaalseid palle korvi rohkem kui su vastane ning au, kuulsus ja parima pallivõluri tiitel võivad olla just sinu!

Loe Reegleid & Registreeri

Marvel vs Capcom Infinite

Enam ei pea ootama, millal järgmine marveli film kinolinale jõuab - seda saab lausa ise kogeda! Pane oma Marveli lemmikkangelased kaklema Capcomi tuntuimate nägudega ning välju lahingust võitjana!

Arms

Absoluutselt iga kaklus möödub sujuvamalt, kui kõrval on inimene, keda usaldad! Võta sõber külje alla, otsustage, kumb teist on vasak ja kumb parem käsi ning anna meie Arms 2v2 turniiri vastastele kere peale!

Nidhogg II

“Vabandage, ma tahaksin ekraani vasakusse nurka minna! - Ei, mina pean paremasse minema!” See on tüli, mille lahendamine on ääretult raske. Räägitakse, et parimad Nidhogg II mängijad pole tänini oma tulisemaid heitlusi lõpuni viinud. Loodetavasti läheb teil paremini!

Mäng & Häng

Alati ei pea kiirustama, et turniirist osa võtta! Vahel võib aja maha võtta, istuda ning nautida kas kõige uuemaid videomänge, mis parasjagu poodidesse jõudnud… või vaadata minevikku ja seigelda retromaailmas. Lisaks on üritusel proovitavad veel virtuaalreaalsus, müügil igasugust ägedat nänni ning palju muud lõbusat!

Loengusaal

MängudeÖÖ päevasel üritusel õpetatakse loengusaalis uusi ja kasulikke oskuseid. Räägime sellest, kuidas ise ägedat mänguriarvutit kokku panna ja kuidas saada häkkeriks. Lisaks tutvustavad kohalikud õppeasutused võimalusi, kuidas Eestis mängutegijaks saada.

Cosplay

Laena vanaemalt nõela ja niiti, ülekiirenda enda õmblusmasina mootor ning jäta kangapoodi alles vaid see kole riie, millest tädi endale kardinad tegi - MängudeÖÖ cosplay võistlus tuleb taas ning ootab, et ka Sina enda ägeda kostüümiga kohale tuleksid!

Registreeri hiljemalt 09.11.2018

Speedrun saal

Kas sulle meeldib vaadata, kuidas keegi teine videomänge mängib, aga sul pole liiga palju aega? Pole hullu, MängudeÖÖ:PÄEV on pühendanud mängude kiirläbijatele (speedrunner) oma saali, kus saab imetleda kodumaa kärmeimate “jooksjate” oskuseid. Parim asi kogu asja juures? Kõik käib nii kiirelt, et sul jääb mahti ka muude ägedate tegevuste jaoks!

Virtuaalreaalsus

See poleks MängudeÖÖ, kui me ei võimaldaks sul mõneks hetkeks ürituse nelja seina vahelt virtuaalreaalsusesse põgeneda. Kohal on kõikvõimalikud erinevad vidinad, mis lubavad sul kas kahes maailmas korraga joosta või näiteks fiktiivsete mõõkadega muusikat pooleks lõigata!

Retroala

Mäletad aega, kui pultidel olid veel juhtmed ning videomängude graafika ei ajanud juuksekarva lõhki? Retroalas meenutame just seda, kaaslaseks tegelased, kes kasvatasid meid tihtilugu rohkem kui meie oma vanemad.

Partnerid