30 | 09 | 23 Apollo Kino Ülemiste

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi arvutigraafika ja virtuaalreaalsuse õppelabor pakub üliõpilastele ainekursuseid ja õppekeskkonda videomängude disainiks ja arenduseks. Üliõpilased ühildavad oma kire luua videomänge ning ülikooli õpingud, tehes seeläbi mugavas keskkonnas ja kogenud õppejõudude juhendamisel esimesi professionaalseid samme meelelahutustarkvara sektoris tegutsemiseks.

MängudeÖÖ üritusel näitavad tublimad üliõpilased oma õpingute jooksul tehtud videomänge. Selle tegevuse läbi saavad nad vahetu kogemuse näha, kuidas nende loodud mänge päriselt mängitakse. Tule mängima, sest just sinu tagasiside aitab üliõpilastel saada süvitsi arusaama oma mängudisainist, muuta valminud mänge veelgi ägedamateks ja õppida tegema tulevikus üha paremaid mänge!

Õppelaborist lähemalt: https://cgvr.cs.ut.ee/

Mine Sweep Battle

Mihkel Roomet, Kaarel Koido, Muruganantham Jaisankar

Kuigi "Mine Sweep Battle" põhineb tuntud "Minesweeper" mängul, siis lihtsa ja kiireloomulise arkaadi-stiilis mängukäigu tõttu ei ole vaja selle nautimiseks olla nohik!

Originaalsest mängust erinevalt saab siin miine demineerida, eemaldades need väljalt. On vaja pigem kiireid reflekse kui keerulist mõtlemist. Samuti saab kasutada pomme, et miine õhku lasta. Või teisi mängijaid tögada, neid nurka suruda ja oimetuks lüüa.

Link mängule.

Skele-Attack

Johannes Voldemar Langsepp, Kert Karsna, Kristofer Klassen

Su kodumaad ründab surnud olendite armee, ainult sina ja su kaaslased saate neile vastu seista!

Pealtvaates hack and slash mäng kus pead jõudma võimalikult kaugele, et järgmise vastuseisu jaoks osta endale rohkem võimeid. Mängul on olemas mitme mängija tugi!

Loodud Tartu Ülikooli Pro Game Jam 2023 ja coherence Multiplayer Challenge at Global Game Jam raames.

Link mängule!


The √Evil

Timo Jairus, Olaf Seisler, Helen Leikmaa, Veronika Kukk

Mängus “The √Evil” pead vastutama iseenda ahnuse tagajärgede eest. Oled rikas firmajuht, kes põgeneb jumaliku karistuse eest ja Õigluse jumal on juba sinu kannul... Ohverda oma tööjõudu, et säästa oma varandust. Pea meeles, elukindlustus ei ole odav lõbu!

Link mängule!


Fate of the Deliveryman

Timo Jairus, Ellis Donnik, Timur Nizamov

Mängus “Fate of the Deliveryman” oled pakikulleri rollis, kes on paraku tellimuste nimekirja ära kaotanud. Ainsaks abivahendiks on üksnes hägused vihjed. Toimeta pakid klientidele kärmelt kohale – aeg tiksub!

Link mängule!

Delivery Mayhem

Volantibus: Daniel Nael, Ott Saar, Raigo Kõvask

Kullerikunst on märkamatu meile kui tüüpilistele autojuhtidele. Milline kullerifirma saaks aga kätte toimetada pakke, kui lihtsalt pole piisavalt palju pakke saadaval? Eks ikka kõige kiirem ja tugevam!

"Delivery Mayhem" on pakikulleri simulatsiooni-mäng, kus sa võistled teiste kullerifirmadega, et pakke kohale viia.

Kogune koos sõpradega diivani ümber ja selgitage lõplikult välja, kes teie hulgast on parim pakikuller!

Link mängule!