30 | 09 | 23 Apollo Kino Ülemiste

Gran Turismo turniir

2023. aasta MängudÖÖ teiseks suureks turniiriks on Gran Turismo 7 mõõduvõtt. Sarnaselt Counter-Strike’i võistlusele on ka see jaotatud mitmeks erinevaks osaks ja ka ülekandeks. Nii et kinnita turvavöö ja vajuta gaas põhja – MängudeÖÖ kiirem võistlus on siin!

Eelkvalifikatsioon

Gran Turismo 7 turniiri esimeseks etapiks ehk eelkvalifikatsiooniks on time trial väljakutse sport mängulaadis. Tegemist on „Gran Turismo“ filmi teemalise sõiduga, kus tuleb end proovile panna GT-R NISMO GT3 ’18 masinaga Red Bull Ringil. Selleks, et kõik tulemused saaksid kenasti kirja, on vaja lisada enda PlayStation Network sõbraks kasutaja „mangudeoo“. Time trial väljakutseks ei pea olema PS+ kontot, kuid sõita tohib sellest hoolimata vaid ühe kasutaja ja enda isiliku kontoga. Kiireima ringi sõitmiseks on aega 17. septembri hilisõhtuni. Seejärel jaotatakse parimad 30 aega kaheks erinevaks grupis. Parimate aegadega saab kursis olla Level1 discordi kanalis.

Kvalifikatsioon

Turniiri teiseks etapiks on kaks kvalifikatsiooni, mis leiavad aset vastavalt 19. ja 21. septembril. Sinna pääseb vastavalt eelkvalifikatsioonide tulemusena 30 kiiremat aega. Kõikil kvalifikatsiooni jõudnud mängijatel peab olema PS+ konto. Kui kasutaja ei saa osaleda talle määratud kvalifikatsioonid, läheb tema koht pingereas vastavalt järgmisele kasutajale. Mõlemal päeval algavad kvalifikatsioonid kell 20:00 ning neist toimub ka ülekanne, mida saab jälgida Postimees E-sport Twitchi kanalil.