30 | 09 | 23 Apollo Kino Ülemiste

GameDev Estonia

Eesti vingeimalt videomängupeolt ei puudu ka vinged Eesti videomängud! GameDev Estonia on kohale toonud Maarjamaa mängutööstuse koorekihi, kes näitavad, mille kallal parasjagu tööd tehakse ning milliseid ägedaid elamusi peagi oodata võib. MängudeÖÖ külastaja muidugi ootama ei pea, vaid saab neid ka ise käega katsuda!

Schizollama

“Schizollama” on protseduuriliselt genereeritud tasemetega kõmmutamisplatvormer, mis on täis palju ringi lendavaid jäsemeid ning mille eesmärk on olla üks antud žanri kõige kiirema tempoga teoseid! Ära mängi seda, kui oled alpaka!

Toeta mängu Kickstarteis
Mäng Steamis

Three Minutes To Eight

“Three Minutes To Eight” on kaunist pikslikunsti täis seiklus, mis paneb su mõistuse proovile. Teadvuse piiri kompavas mängukogemuses on kõik võimalik, kuid miski jääb siiski tabamatuks. Mängijad leiavad end ███ ██ █ ▓ ▒ ░ ¿⊕ξד¶¶¶ Error 0x80070570..

Mäng Steamis

Haiku, the Robot - Obscure Info

Avasta mehaanilise maailma sügavusi ning võitle korrumpeerunud robotite ja masinatega. Samal ajal pead aga otsima vastuseid sind ümbritsevatele saladustele. “Haiku, the Robot - Obscure Info” lisapakk viib sind tagasi populaarsesse seiklusmäruli maailma.

Mäng Steamis

CraftCraft: Fantasy Merchant Simulator

“CraftCraft” on rollimängude kaupmehe simulaator, milles on ka päris meisterdamine! Tee merineitsiprintsessile kaelakee või draakoniverest mõõk – valik on sinu! Väljenda oma loovust hubases meisterdamisstuudios ja muuda salapärase sadamalinna Windspell omapäraste elanike elusid.

Mäng Steamis

Broken Alliance

“Death and Taxes'i” tegijad toovad meieni käigupõhise seiklusstrateegia “Broken Alliance”. Vali üks neljast erinevast fraktsioonist ning kasuta oma sureva maailma päästmiseks maagia tohutut jõudu. Sinu mängustiil aitab kujundada süžeed, sest igal sinu tegevusel on tagajärjed, millega peab tegelema.

Mäng Steamis

Adventures of Deliveryman

Valmistu eepiliseks seikluseks! Kolme aasta raske töö tulemusena saame teile esitleda uut Steami mängu. "Adventure of Deliveryman" viib mängija julge kullerina linnakeskkonda. Uurida saab pünevat linnakeskkonda, võtta ette väljakutsuvaid missioone ja avastada kaasakiskuv lugu.

Mäng Steamis

Crystals of Naramunz

"Crystals of Naramunz" on rollimäng, mille tegevus toimub pärastapokalüptilises fantaasiamaailmas, 900 aastat pärast globaalset katastroofi, mida tuntakse "Nexuse" nime all. Mängijad uurivad Naramunzi maailma, mis on täis varemeid, koopaid ja võimsaid reliikviaid. Lisaks rikkalikule üksikmängukogemusele toetab "Crystals of Naramunz" ka mitmikmängukogemust, kus mängijad saavad kohtuda ja kaubelda. Oma kaasahaarava loo, põneva tegevuse ja sügavate mitmikmänguomadustega pakub "Crystals of Naramunz" tõeliselt kaasahaaravat ja kaasavat mängukogemust.

BLASTRONAUT

"BLASTRONAUT" on protseduuriliselt genereeritud kaevandamismäng. Uurige, kaevandage ja teenige kasumit.

See on ohtlik, kuid tasuv töö. Kuid kõige tähtsam: jääge ellu.

Hangi mäng Steamist!